HOLDİNG

Tekfen Holding, 60. yılında geleceği hayal etti

Eki 01, 2016

Bu yıl 60'ıncı kuruluş yılını kutlayan Tekfen Holding, yıldönümü etkinlikleri kapsamında Tekfen Grup Şirketleri yöneticilerinin katıldığı "Geleceğini Hayal Et" temalı etkinlikte dünyanın ve Holding'in geleceğini tartıştı.

Bu yıl 60'ıncı kuruluş yılını kutlayan Tekfen'in, Grup Şirketleri yönetim kadrosu yıldönümü etkinlikleri kapsamında The Grand Tarabya'da bir araya geldi. "Geleceğini Hayal Et" temasıyla gerçekleşen etkinlikte, hızla değişen dünya ve bu değişime ayak uydurmanın yolları birlikte tartışıldı. Gazeteci ve yeni nesil yaşam uzmanı Serdar Kuzuloğlu, ekonomist Artunç Kocabalkan, gazeteci ve televizyon programcısı Emin Çapa ile fütürist Cem Tarık Yüksel'in, geleceğin trendleri ile kişi ve kurumları gelecekte nelerin beklediği konularında sunumlar yaptığı etkinlikte, özellikle teknolojinin tüm sektörler üzerine etkisi ve bireysel gelişimin kurumların ortak geleceğine katkısı değerlendirildi.

Tekfen geleceğe değerleriyle yürüyor
Tekfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gigin, toplantıda yaptığı konuşmada Holding'in dünden bugüne başarı hikâyesini ve bu süreçte iş yapış biçimlerine yansıyan ilkelerini anlattı. Önümüzdeki dönemde de çağın gereklerine göre farklı yatırım ve planlamaların olduğunun altını çizen Gigin, Tekfen Holding'in vatana ve insana hizmet, çevreye saygı gibi vazgeçmeyeceği temel değerleriyle geleceğe taşınacağını vurguladı.

Tekfen Grup Şirketler Başkanı Osman Birgili moderatörlüğünde gerçekleştirilen "Geleceğin Tekfen'i" panelinde ise, Holding başkan yardımcıları bugüne kadar gerçekleşen çalışmalar ve kısa vadede planlanan projeleri katılımcılarla paylaştı. Taahhüt Grubu'ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ümit Özdemir, Tarımsal Sanayi Grubu'ndan Vekaleten Sorumlu Başkan Yardımcısı Hakan Göral, Emlak Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Zeynep Akdilli Oral, Kurumsal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Reha Yolalan, Strateji, İş Geliştirme ve Yatırımlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Cahit Oklap ve Mali İşlerden Vekaleten Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Okçular'ın söz aldığı panel, Tekfen'in gelecek 60 yılını şekillendirecek yaklaşımların ipuçlarını verdi.