Ümit Özdemir İTÜ Vakfı Mütevelli Heyet Üyeliğine Seçildi.

BP'nin Helios Ödülü Sahibini Buldu.

Tekfen'den Tiyatroya Destek...

Türkiye, Tekfen'in Wiselite Serisi Enerji Tasarruflu Ampulleri ile Tasarruf sağlayacak.

Tekfen-OZ Konya'da...

Tekfen Bursiyerinin BaşarısıTekfen Endüstri ve Tic. A.Ş., Devlet Malzeme Ofisi tarafından açılan ilk ‘Enerji Tasarruflu Ampul' ihalesini kazandı...

Türkiye, Tekfen'in Wiselite Serisi Enerji Tasarruflu Ampulleri ile Tasarruf sağlayacak.

Devlet Malzeme Ofisi tarafından açılan ve alıcısı Elektrik İşleri Etüt İdaresi olan ‘Enerji Tasarruflu Ampul' ihalesinde teknik şartnameyle ilgili birinci oturuma Türk Philips Tic. A.Ş., Osram Ampul Tic. A.Ş., General Elektrik Türk Ltd. Şti. ve Tekfen Endüstri ve Tic. A.Ş. firmalarının katılımıyla başlandı. Osram ve Tekfen firmalarının ikinci oturuma kaldığı ihalede kazanan Tekfen oldu. Anlaşmaya göre Türkiye'nin 11 farklı yöresine, Tekfen Wiselite Serisi Enerji Tasarruflu Ampullerin 20W ETL tipi 8.000 saat ömürlü A enerji sınıflı ürünleri Milli Eğitim Bakanlığı teşkilatı aracılığıyla ilköğretim okullarına ücretsiz olaraak dağıtılacak.

Tekfen Endüstri ve Tic. A.Ş. ile TEDAŞ (Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi) arasında imzalanan anlaşmaya göre, Tekfen Wiselite Serisi Enerji Tasarruflu Ampullerin 20W ETL tipi 8.000 saat ömürlü A enerji sınıflı ürünleri İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Antalya, Isparta, İzmir, Diyarbakır, Mardin, Batman, Van, Ankara ve Sivas bölgelerinde Milli Eğitim Bakanlığı teşkilatı aracılığıyla ilköğretim okullarına ücretsiz dağıtılacak. 4 milyon beşyüzbin YTL'lik ihale kapsamında Tekfen, yılsonuna kadar TEDAŞ'a, 8 bin saat ömürlü bu ürünlerinden 2 milyon 800 bin adet teslim edecek.

Tekfen bir adım önde...

2008 yılında kaydadeğer büyüme gösteren enerji tasarruflu ampul pazarında yoğun bir rekabet yaşanmaktadır. Kazanmış olduğu bu ihaleyle Tekfen Endüstri ve Tic. A.Ş., piyasadaki rekabet kriterlerinin üstünde olduğunun da devletten onayını alarak yerel pazardaki çok uluslu rakiplerine karşı avantaj sağlamış oldu.

 

Sorumluluk ve Haklar | Gizlilik İlkeleri